Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Atlikdami savo pilietinę pareigą, išreiškiame meilę Tėvynei ir rūpestį jos ateitimi

Publikuota: 2020 rugsėjo 07 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2020

Alfredas Stasys Nausėda, kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą nuo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos.Alfredas Stasys Nausėda, kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą nuo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos.

Partija, rinkimai, politika, eiti, balsuoti, rinkti… Žodžiai, kurie tikrai nereiškia pramogų ar smagaus draugų pasibuvimo. Ar vietoj apsilankymo rinkimų apylinkėje Lietuvos žmonės nesuras geresnių užsiėmimų spalio 11 dieną? O gal išugdyta pilietinės pareigos samprata prilygsta pareigoms artimui ir bendrajam gėriui. Dėl šios priežasties kviečiu šią pareigą atlikti ir nepasiduoti nuogąstavimams, kad vienas balsas nieko nepakeis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kodėl reikia balsuoti?

Nors tezė apie pilietinę pareiga ir atrodytų banaliai, tačiau tai yra absoliuti tiesa. Balsavimas – visų mūsų pilietinė pareiga. Ar nors trumpam galime įsivaizduoti, kas būtų, jei piliečiai nustotų vykdyti savo įsipareigojimus valstybei? O tada gal ir valstybė galėtų liautis teikusi paslaugas piliečiams? Tad visi, laikantys save Lietuvos piliečiais, turi padaryti vieną paprastą pasirinkimą: nueiti prie balsadėžės ir išreikšti savo valią.

Lietuva ganėtinai sėkmingai susitvarkė su pandemijos grėsmėmis, tačiau visuomenės nuomonė šiuo atveju mažai atitinka realybę. Todėl Lietuvos potencialus rinkėjas, turintis žinių ir suvokimą apie valstybės veikimą bei tolesnes ekonominio ir socialinio vystymosi perspektyvas, galėtų tarti svarų žodį, kad po rinkimų rudenį būtų tęsiamas ar keičiamas valstybės raidos kryptis.

Neatspindi tikros nuomonės

Per pastaruosius dvidešimt metų, remiantis statistikos duomenimis, rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą aktyvumo rodiklis siekia apie 50 proc. Štai paskutiniuose Seimo rinkimuose prie balsadėžių atvyko 50,61 proc. rinkėjų. Tai reiškia, kad tik pusė Lietuvos žmonių pareiškė savo valią, kokią norėjo matyti šalies valdymo politiką. Kitos pusės rinkėjų nuomonė liko nežinoma.

Ateinančiuose Seimo rinkimuose kviečiu kuo daugiau rinkėjų išreikšti savo nuomonę ir pasiųsti aiškią žinią visiems politikams. Net ir tuo atveju, jei niekuo nepasitikima ar nerandama tinkamo kandidato. Po kiekvienų rinkimų tenka girdėti įvairių nusiskundimų dėl rinkėjų papirkinėjimo. Tik sąmoningo rinkėjo aktyvumas ir pareikšta nuomonė yra natūralus kelias, darantis papirkinėjimus beprasmiu dalyku. Šventai tikiu, kad mūsų, turinčių tvirtą nuomonę, yra žymiai daugiau.

Nuoširdžiai Jūsų –
Alfredas Stasys Nausėda,
kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą nuo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos

.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš specialios rinkiminės LVŽS sąskaitos. Užsakymo Nr. 200907