Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šeimos skvero galėjo ir nebūti

Publikuota: 2020 liepos 03 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Pirmadienį, liepos 6 d., planuojamas už ES tūkstančius pertvarkyto Šeimos skvero atidarymas. Bus sakomos protingos kalbos, vyks koncertas, bus kitokių pramogų. Bet ar žinote, kad šio skvero Šilutėje galėjo ir nebūti?

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šeimos skvero vietoje galėjo būti įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. To pageidavo kai kurie vietos verslininkai. Tačiau tam pasipriešino Šilutės gražinimo draugija, kuri nuo savo įsikūrimo daugiau nei prieš 10 metų šią vietą siekė paversti jaunų šeimų (ir ne tik) poilsiui skirta teritorija. Miesto gražintojų iniciatyvą tuomet palaikė ir vietos valdžia.

Šeimos skveras, kuriam pavadinimą, beje, sugalvojo ta pati Šilutės gražinimo draugija, buvo kuriamas žingsnis po žingsnio, pasitelkiant Vietos bendruomenių savivaldos programos lėšas, vietos verslininkų finansinę paramą ir savanorišką darbą.

Tačiau plačiau atsivėrė ES fondai, ir vietos valdžia nusprendė šį skverą pertvarkyti. Taip jame atsirado daugiau visokių įrenginių ir dirbtinės dangos. O jau ateinantį pirmadienį, liepos 6 d., planuojamos pertvarkyto Šeimos skvero atidarymo iškilmės. Bus sakomos protingos kalbos, vyks koncertas, bus kitokių pramogų…

3 skaitytojų komentarai
Zita 2020 liepos 3d., 12:5586.38.222.149
O kur “žuvis”? Juk buvo sakyta kad paliks karklų žuvį?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 2

Atsakyti

Silutiskis 2020 liepos 3d., 14:0678.61.51.104
Palyginkite kiek tada buvo šeimų ir kiek dabar pramogauja… Šeimai reikia ne tik pievos , bet ir infrastruktūros. Dabar tik trūksta fontano…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 3

Atsakyti

Anal-itikas 2020 liepos 4d., 03:4978.62.27.35
Automobilių aikštelė šalia centrinės gatvės dūzgančių automobilių būtų buvęs kur kas protingesnis sprendimas. Šeimos skverą būtų buvę racionaliau įrengti prie Šyšos, medžių apsuptyje, su tilteliais, kur tyras oras, šalia tyliai plaukiančių žuvų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 9

Atsakyti

Rašyti komentarą