Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Savaitgalis žada būti gana šiltas

Publikuota: 2020 balandžio 24 Kategorija: Aktualijos, Orai

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Daugiau šilumos turėtume sulaukti kitos savaitės pradžioje.

Penktadienį ties Lietuva nusidrieks žemesnio slėgio laukas. Bus nepastoviai debesuota, daugiausiai debesų praslinks ties pietiniais ir rytiniais rajonais, čia vietomis trumpai palis. Vėjas pūs iš vakarų, 6-11 m/s greičiu. Diena numatoma labai šilta, aukščiausiai temperatūra šoktelės ties Suvalkija ir Dzūkija – iki 15-18 laipsnių. Vėsiau išliks šiauriniuose regionuose: Telšiuose bus apie 14, Šiauliuose ir Utenoje – apie 15, Panevėžyje – apie 16 laipsnių. Dar didesne gaiva padvelks prie jūros – bus apie 11 laipsnių.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šeštadienio naktį debesys po truputį ims sklaidytis, palynos tik kai kur. Iki ryto temperatūra visur išliks teigiama, bus tarp 1 ir 6 laipsnių. Dieną ims stiprėti šiaurės vakarų, šiaurės vėjas, Pietų Lietuvoje kai kur gūsiai pasieks 15 m/s. Į šalį ims veržtis vėsesnis oras, todėl įdienojus bus vėsiau nei penktadienį: Vilniuje – apie 11, Kaune – apie 13, Utenoje ir Panevėžyje sušils iki 11, o Klaipėdoje ir Šiauliuose – iki 10 laipsnių. Lietaus šią dieną klius nedaug, trumpai palaistys kai kur rytuose.

Sekmadienį didesnės drėgmės taip pat tikėtis neverta, tačiau šį kartą dienos metu trumpo, negausaus lietaus tikimybė didesnė bus vakariniuose rajonuose. Susilpnėjęs vėjas ir toliau pūs daugiausia iš šiaurės vakarų. Naktį rytinėje šalies pusėje pašals iki 1-3 laipsnių, o vakaruose daugiausia svyruos apie 0, tik prie jūros laikysis 3-5 laipsnių šiluma. Dieną oras šils vangiai, bus tarp 8 ir 12 laipsnių.

Pirmadienį, sustiprėjus aukštesnio slėgio laukui, kritulių tikimybė dar labiau menks. Vėjas nuolat kaitalios savo kryptį, dieną bus apysmarkis. Temperatūra naktį didesnėje šalie dalyje kris truputį žemiau 0 laipsnių, vėl šilčiausia bus palei Baltijos jūrą – 2-5 laipsniai šilumos. Dieną džiugins ne tik saulės spinduliai, bet ir didesnė – 10-15 laipsnių šiluma

Kol kas prognozuojama, kad antradienį, vėjui pasisukus iš rytų, pietryčių, Lietuvą pasieks dar šiltesnė oro masė. Naktį atvės iki 0-5 laipsnių šilumos, o dieną sušils iki 13-16, šalies pietvakariuose – net iki 17-18 laipsnių. Lietus ir toliau bus retas svečias, praslinks tik keli drėgnesni debesys.

www.meteo.lt inf.

Rašyti komentarą