Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Norite, kad jūsų atžalos leistų kuo daugiau laiko lauke? Sudarykite tam tinkamas sąlygas

Publikuota: 2020 balandžio 23 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Įdomu tai, kad tūkstančiai tėvelių skundžiasi, kad jų atžalos per daug laiko leidžia kambaryje naudodamiesi kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu. Tėveliai sutartinai uoliai vardija tokio laisvalaikio trūkumus ir sako, kad būtų puiku, jei vaikai daugiau laiko leistų lauke. Tačiau pamiršta savęs paklausti, ar tikrai padarė viską, kad vaikui leisti laiką lauke būtų įdomu, smagu ir patogu?

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Dažniausiai net nereikia ilgų apmąstymų tam, kad atsakymas būtų aiškus. Ir jis dažniausiai būna neigiamas. Tad, jei ir jūs esate ta mamytė ar tas tėvelis, kuris labai nori, kad vaikai pagaliau pradėtų leisti kuo daugiau laiko lauke, tačiau nežino, kaip tai užtikrinti, mes turime jums puikių pasiūlymų.

Smėlio dėžėje – nors ir visą dieną

Galite būti tikri – jei savo vaikams padovanosite smėlio dėžę, tai joje laiką leisti bus taip įdomu, kad net pietų prišaukti bus sudėtinga. Juk būtent smėlio dėžėje kepami patys skaniausi smėlio pyragai, statomos gražiausios pilys, vyksta daiktų slėpynės ir daugybė kitų įdomių dalykų. Tad investuoti į smėlio dėžę tikrai verta, o kad investicija nenuviltų ne tik vaikų, bet ir tėvelių, verta prisiminti keletą svarbių detalių.

Visų pirma, nepamirškite, kad jūsų atžala laiką lauke leis ypač noriai, jei smėlio dėžėje jam neteks žaisti vienam. Tačiau tam, kad vietos pakaktų ir draugams, būtina didelė smėlio dėžė. Tad jei tik turite galimybę, pirkite kuo didesnė smėlio dėžę.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nors didžioji dalis tėvų ir nori, kad jų vaikai leistų laiką lauke, tuo pat metu būkštauja dėl ten tykančių pavojų. Juk jų lauke yra tikrai kur kas daugia nei kambaryje. Pavyzdžiui, kad ir gyvūnų ar paukščių užterštas smėlis – juk jame knibžda šimtai pavojingų mikroorganizmų. Vis dėlto nuogąstavimų bus kur kas mažiau, jei nupirksite smėlio dėžę su dangčiu.

Kad ir kiek reikalavimų iškelsite smėlio dėžei, tikrai rasite tokią, kuri juos atitiktų. Čia jūsų laukia platesnė informacija apie tai.

Kelionės elektromobiliu – smagios ir ilgos

Dar vienas būdas užtikrinti, kad jūsų mažylis noriai leistų laiką lauke, yra elektromobilio įsigijimas. Kas jau kas, tačiau vaikai šią transporto priemonę ypač mėgsta. Ir tikrai klaidinga galvoti, kad elektromobilis patiks tik berniukams – nieko panašaus, juo keliauti norės ir mergaitės. Tad pats metas padovanoti savo vaikui tokią dovaną, o tada jau ir patys labai maloniai nustebsite, kiek daug laiko praleidžiama lauke. Na, o kad juo važiuoti būtų dar maloniau, būtinai atsižvelkite į vaiko nuomonę pirkdami. Spauskite, jei norite rasti visus lūkesčius atitinkantį elektromobilį – https://pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/luko-zaislai/elektromobiliai-vaikams.

Laiką leisti lauke mažiesiems iš tiesų yra labai naudinga. Na, o kai kieme puikuosis smėlio dėžė ar elektromobilis, laikas prabėgs nepastebimai.

.

.

Užsakymo Nr. 200423

1 skaitytojų komentaras
vitkus 2020 balandžio 24d., 03:3482.135.197.29

Nu čia reklaminis postas konkrečiai parduotuvei. ETA reiktų nuskausminti už protekciją.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą