Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Papadent: Vilniuje teikiamos odontologinės paslaugos

Publikuota: 2020 balandžio 09 Kategorija: Gyvenimas, Reklama, Sveikata

Kiekvienam iš mūsų yra žinoma, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti dantis – dar vaikystėje mokomasi tinkamos burnos higienos, o įgyti įgūdžiai yra reikalingi viso gyvenimo laikotarpiu. Deja, net ir tinkamai prižiūrint dantis nepavyksta išsiversti be apsilankymų odontologijos klinikoje, kurioje yra atliekamos profesionalios burnos higienos, dantų plombavimo ir kitos procedūros.

Papadent Vilniuje rūpinasi jūsų dantų sveikata, todėl siūloma rinktis iš itin didelio paslaugų spektro.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Klinikoje atliekamos procedūros

Klinikoje dirbantys specialistai siūlo galimybę rinktis dantų protezavimą ir implantavimą, estetinį plombavimą, dantų dengimą laminatėmis, dantų balinimą ir t.t. Paslaugos yra teikiamos ne tik suaugusiems pacientams, bet taip pat ir vaikams – šioje klinikoje yra siūlomas vaikų dantų protezavimas, kuriam gali būti taikomos lengvatos. Patyrę specialistai visuomet gali pasiūlyti tinkamiausią dantų gydymo ar atkūrimo būdą, todėl tai leidžia pasiekti pačių geriausių rezultatų. Klinikos internetinėje svetainėje rasite atliktų darbų galeriją, kuri padės įvertinti, ar estetinės procedūros tikrai padės pasiekti pageidaujamą efektą (dantys gali būti atkuriami laminatėmis, cirkonio vainikėliais, taikant estetinį plombavimą ir t.t.).

Palankios paslaugų kainos

Renkantis odontologijos kliniką dėmesys neretai krypsta į tai, kokios yra nustatytos teikiamų paslaugų kainos, tad Papadent Vilniuje neabejotinai gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Šios klinikos internetinėje svetainėje rasite teikiamų paslaugų kainas (kai kurios yra nurodytos intervalais), todėl tai jums padės įvertinti, ar verta apsilankyti būtent šioje klinikoje.

Teigiami pacientų įvertinimai

Paciento šypsena kiekvienam odontologui yra pati nuoširdžiausia padėka, tačiau pacientai, kurie yra tikrai patenkinti pasiektu rezultatu, neretai nusprendžia palikti atsiliepimą. Šios klinikos internetinėje svetainėje jų galite rasti iš tiesų daug, tad tai jums gali padėti įvertinti specialistų profesionalumą.

Užsiregistruokite vizitui

Klinikoje galite gauti pirminę nemokamą konsultaciją dėl dantų implantavimo ar protezavimo, todėl nedvejodami susisiekite nuotoliniu būdu, ir jums bus atsakyta į visus kylančius klausimus. Jums tereikia perfotografuoti dentalines ir panoramines rentgenogramas, ir specialistams bus kur kas paprasčiau sudaryti preliminarų darbų planą. Taip pat nuotoliniu būdu galėsite sužinoti preliminarią dantų gydymo kainą, todėl tai jums padės priimti galutinį sprendimą.

.

.

Užsakymo Nr. 200409

Rašyti komentarą