Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nuo sekmadienio – mažiau traukinių reisų į Klaipėdą (naujas tvarkaraštis)

Publikuota: 2020 kovo 26 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Optimizuojami vietinių traukinių reisai: būtinasis susisiekimas išliks, praneša bendrovė „LG Keleiviams”.

„Lietuvos geležinkelių” grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams”, atsižvelgdama į situaciją dėl COVID-19 viruso, nuo kovo 29 d., sekmadienio, optimizuoja vietinių traukinių reisus. Pokyčių tvarkaraščiuose bus ir dėl įvedamo vasaros laiko.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Pasikeitusios aplinkybės stiprią įtaką padarė ir mūsų veiklai – keleivių srautai pastarąją savaitę krito 75 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Šiuo metu žmonės atideda ar atsisako nemažos dalies kelionių, todėl nuo šio sekmadienio, kovo 29 d., optimizuojame traukinių reisų skaičių: iš esamų 226 laikinai stabdome trečdalį – 76. Svarbu tai, kad susisiekimas traukiniais tarp miestų nenutrūks – tik bus retesnis. Tai ypač aktualu šiuo metu, kai kiti vežėjai sustabdė tarpmiestinius reisus”, – teigia „LG keleiviams” generalinis direktorius Linas Baužys.

Pasak L. Baužio, pokyčiai daromi atsižvelgiant į pakitusį gyvenimo ritmą – pavyzdžiui, laikinai stabdomi ekspresai arba vėlyvieji reisai, skirti grįžti namo po pramogų, tačiau paliekamas būtinasis susisiekimas – galimybė pasiekti darbą, gydymo įstaigas, maisto parduotuves ar vaistines.

„Optimizuojant maršrutus, kolegų, dirbančių traukiniuose, darbo vietos bus išsaugotos. Susitelksime ir laikysimės, kol padėtis šalyje stabilizuosis. Suprantame, kad šioje neeilinėje situacijoje svarbu padėti kolegoms, kurie, gyvenimui stojus į vėžes, vėl grįš prie įprastų mūsų klientų kelionių”, – sako. L. Baužys.

Keleiviai raginami atkreipti dėmesį ir į vasaros laiko įvedimą – dėl jo nuo kovo 29 d. koreguosis dalies maršrutų grafikai; be to, keletas pakeitimų įgyvendinami, atsižvelgiant į keleivių pageidavimus. Konkretūs tvarkaraščių pokyčiai – tiek dėl reisų mažinimo, tiek dėl vasaros laiko įvedimo – kovo 27 d., penktadienį, bus paskelbti internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt. Joje viešinamos visos aktualios naujienos, taip pat pristatomi prevenciniai veiksmai, kurių imasi bendrovė.

„Maksimaliai rūpinamės klientų ir savo darbuotojų saugumu: stotys ir traukiniai dezinfekcinėmis priemonėmis nuodugniai valomi bent kartą per dieną; populiariausių maršrutų traukiniuose liečiami paviršiai dezinfekciniu skysčiu papildomai valomi po kiekvieno reiso”, – pasakoja L. Baužys.

Bendrovė taiko ir daugiau prevencinių priemonių: traukiniuose yra daug laisvos erdvės, bet papildomai užtikrinama, kad keleiviai vienas nuo kito sėdėtų per saugų vieno metro atstumą. Laikinai sustabdyti maisto produktų ir bilietų pardavimai traukiniuose; juos įsigyti galima internetu ir kasose, atsiskaitant mokėjimo kortelėmis. Taip pat ribojami žmonių srautai Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių geležinkelių stotyse, į jas įleidžiant tik klientus, turinčius bilietus ar planuojančius juos įsigyti ir keliauti.

Visos stotys ir traukiniai dažniau ir ilgiau vėdinami. Taip pat peržiūrimas stočių darbo laikas, svarstomi galimi jo sutrumpinimai. Apie visus pokyčius keleiviai bus informuojami internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, „Lietuvos geležinkelių” feisbuko paskyroje ir informacijos centro telefonu +370 700 55 111.

www.litrail.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
algimantas 2020 kovo 26d., 17:4784.15.189.30
Dėkui “Šilutės eta žinios ” . Pas juos dar galima išsakyti savo nuomonę .
Ir noriu dabar pastoviai viešinti begėdišką mūsų savivaldybės tarybos narių elgesį šiuo mums sunkiu laikotarpiu. Jie už nieką gauna iš mūsų ” kišenių” apie 15000 EUR per mėnesį . Bet iki šiol nei vienas neatsisakė šių neteisėtų pajamų . Kiekvienas iš jų turi verslus , kitus darbus ir kitus pragyvenimo šaltinius . Bet jie tiek prašvinkę , kad naglai žiūri mums į akis , o ir toliau naudojasi tomis sau susikurtomis lengvatomis . O juk kiek už tuos pinigėlius buvo galima nupirkti individualių apsaugos priemonių gydytojams- na ir daug kur reikia šių pinigėlių . GĖDA ponas Jurjonai ( juk Jūs apie tuos neteisėtus atlygius tarybos nariams visai kitaip kalbėjote, kol nepritapote prie LOVIO ) gėda ponia Žebeliene (ALE žmoniavaldžių atsove) gėda konservų atstovei ponei S.Tamašauskienei ir kitiems ALE žmonių atstovams.
NA – Tikėkimės , kad dabar mes jus atsijuosime

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą