Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Prabangiai atrodančių namų kūrimas neišleidžiant daug pinigų. Ar tai įmanoma?

Publikuota: 2020 kovo 23 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Ne paslaptis, kad labai didelė dalis žmonių nori gyventi prabangiai atrodančiuose namuose, tačiau tuo pat metu siekia išvengti ypač didelių pinigų sumų. Ir tikrai kyla klausimas: ar tai apskritai yra įmanoma? Pasirodo, taip, tereikia pasitelkti vos keletą paprastų gudrybių.

Vos tik prakalbus apie prabangą, mintyse suskamba tam tikri raktiniai žodžiai ir vienas iš jų tikrai bus auksas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Taigi, jei norite, kad namai atrodytų prabangiai, pats metas prisiminti šį taurųjį metalą. Žinoma, tai dar tikrai nereiškia, kad turite rinktis iš aukso pagamintus baldus, tačiau šios spalvos paleisti iš interjero taip pat nereikėtų. Žinoma, reikėtų vengti masyvių, vien tik šios spalvos baldų (tai atrodys tiesiog neskoningai), tačiau nedidelės aukso spalvos detalės tikrai skoningai bei subtiliai ir kur prabangos įspūdį jūsų namuose. Puikiu pavyzdžiu gali tapti baldai, kurių kojelių galai yra aukso spalvos.

Siekiant sukurti prabangos įspūdį, būtina atsakingai rinktis ir spalvas. Šiandien galime įsigyti pačių įvairiausių spalvų bei atspalvių baldus, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad daugiausiai prabangos jūsų namams suteiks vos kelios spalvos: juoda, balta arba pastelinės spalvos. Reikėtų vengti ypač ryškių – raudonos, oranžinės spalvos baldų. Tokios spalvos baldai patrauks dėmesį, suteiks žaismingumo ar net privers jus pasijausti žvaliau, tačiau su prabangiu įvaizdžiu jie turi nedaug ką bendro. Na, o jei ieškote šiuos ir kitus kriterijus atitinkančių svetainės baldus, čia jūsų platesnė informacija apie dėmesio vertus pasirinkimus.

Tačiau siekiant sukurti prabangiai atrodančius namus, nereikia apsiriboti vien tik svetaine – nepamirškite ir kitų patalpų, pavyzdžiui, prieškambario. Ši patalpa taip pat neįsivaizduojama be baldų, tad svarbu žinoti, kam teikti pirmenybę. Nepamirškite, kad užapvalintų formų baldai visada atrodo prabangiau nei griežtų linijų, aštrių kampų. Dėmesį vertėtų atkreipti ir į rankenėles – pirmenybę teikite įmantrioms formoms, pagamintoms iš metalo ar paauksuotoms. Ne paslaptis ir tai, kad nemaža dalis žmonių yra įsitikinę, kad šioje namų patalpoje pakanka patrauklios spintos, kurioje būtų galima laikyti paltus ar striukes, o taip pat – nedidelės lentynos avalynei, rankinėms ar skėčiams sutalpinti. Toks sumanymas iš tiesų yra puikus, kadangi lieka daugiau erdvės, tačiau, jei norite, kad jūsų namai iš tiesų atrodytų prabangiai, šioje namų patalpoje turėtų atsirasti ir vietos vienai kitai stilingai interjero detalei ar ypač dekoratyviai rankų darbo drabužių kabyklai.

Lygiai tas pats pasakytina ir apie miegamąjį – jame esantys baldai turėtų būti užapvalintais kampais, ir tikrai nereikėtų pamiršti stilingų interjero detalių. Pastarosios gali būti pagamintos net ir jūsų pačių, tokiu atveju miegamasis atrodys ne tik prabangiai, bet ir unikaliai. Na, o ieškantieji prabangiai atrodančių miegamojo baldų turėtų spausti čia.

.

.

Užsakymo Nr. 200323

Rašyti komentarą