Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Viešoji biblioteka kviečia į kalbos šventę

Publikuota: 2020 vasario 19 Kategorija: Renginiai

Jau tryliktą kartą bendradarbiaujant su Valstybine lietuvių kalbos komisija rengiamas Nacionalinis diktantas. Šiemet jis vyks vasario 28 dieną, penktadienį, 11.00 valandą.

Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu. Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Nacionalinį diktantą kartu su VšĮ Pilietinės minties institutu jau trečius metus iš eilės organizuoja Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar“. „Tik mūsų unikali kalba lietuvius skiria nuo kitų tautų. Tai kalba buvo tas uždraustas vaisius okupacijos laikotarpiu, kuris aiškiausiai apipavidalina tautinį identitetą. Rašykime ir puoselėkime kalbą, o svarbiausia – mėgaukimės savo unikalumu“, – ragino Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ direktorius Lukas Radžiūnas.

Lietuvių kalba yra unikali, tad turime ją ne tik išsaugoti, bet ir plėtoti. Lietuvių kalbos reikšmė, turtingumas ir senumas yra pripažinti pasaulyje kaip neginčijama vertybė.

Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka (Tilžės g. 10) kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus tęsti tradiciją rašyti diktantą. Pakvieskite draugus, kolegas, šeimos narius į kalbos šventę. Diktantas bus rašomas ir viešosios bibliotekos Degučių, Katyčių, Rusnės bei Vainuto filialuose.

Nors paskutinė mėnesio darbo diena bibliotekoje yra Švaros diena, norintiems rašyti diktantą durys bus atvertos. Laukiame Jūsų!

F. Bajoraičio bibliotekos Informacijos skyrius

Rašyti komentarą