Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninėje atnaujinamas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

Publikuota: 2020 sausio 14 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės ligoninėje šiuo metu vykdomi remonto darbai – gražinamas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius. Planuose – ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus atnaujinimas.

Nuo sausio Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus prieigose vyksta remontas. Planuojama suremontuoti visą skyrių, tačiau ne iš karto. Remonto darbai planuojami taip, kad nesukeltų nepatogumų nei gydytojams, nei pacientams.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Norime, kad reabilitacijos skyrius dirbtų ir remonto metu. Žinoma, darbininkams teks paplušėti vakarais, kartais ir savaitgaliais, tačiau tik tokiu būdu galėsime ir toliau suteikti visas reikalingas paslaugas pacientams“, – sakė Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje keičiama grindų danga, durys, tvarkomos sienos, lubos.

Taip pat gražinamos ir buvusios Traumatologijos skyriaus patalpos. Planuojama, kad ten įsikurs dalis Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientų, 2-5 lovos bus skirtos paliatyviems pacientams.

„Džiaugiamės ir tikimės, kad remonto darbai neužsitęs. Nekantraujame, kada galėsime įsikelti į naujas patalpas. Tuomet pacientams ir personalui užtikrinsime geresnes sąlygas”, – anksčiau sakė Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja Nijolė Ramanauskienė.

Pacientus planuojama įkurdinti dvivietėse palatose.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą