Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kodėl vonios kambario įrengimui neturėtumėte taupyti?

Publikuota: 2019 gruodžio 19 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Jei siektume atsakyti į klausimą, kiek gali kainuoti vonios kambario įrengimas, drąsiai būtų galima sakyti, kad biudžetas gali būti labai įvairus: nuo kelių iki keliolikos tūkstančių eurų. Savaime suprantama, kad biudžeto dydis yra individualus reikalas, tačiau tikrai netrūksta priežasčių, kodėl vonios kambario įrengimui neverta taupyti.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Nepamirškime, kad vonios kambarys yra ta namų vieta, kurioje atliekamos higienos bei grožio procedūros, todėl, jei pakankamai investuosite į vonios kambarį, jas atlikti bus kur kas maloniau bei patogiau. Investuoti reikėtų ir į šios namų patalpos dekoro elementus, kadangi tokiu būdu pavyks sukurti jaukią bei gražią erdvę, kurioje bus gera atsipalaiduoti po dienos darbų.

Tačiau ir tai dar ne viskas – nepamirškime, kad būtent vonios kambaryje išnaudojame ypač daug svarbių išteklių – vandens bei elektros energijos. Taigi, jei pakankamai skirsite pinigų šiai namų patalpai, tai galėsite įsigyti brangesnių, bet ekonomiškesnių prietaisų, kurie leis taupyti vandenį bei elektros energiją ateityje.

Nors vonios kambarys susideda iš daugybės atributų, verta akcentuoti, kad būtent dušo kabina yra vienas svarbiausių. Taigi, įsigyjant šį gaminį taip pat verta netaupyti. Brangiau kainuojanti dušo kabina ne tik atrodys labai estetiškai bei papuoš vonios kambarį, bet ir leis patogiai mėgautis maudymosi procesu. Beje, jei vonios kambarys yra erdvus, tikrai neverta apsiriboti mažų matmenų dušo kabina. Ypač didelį dušo kabinų pasirinkimą savo vonios kambariui rasite užsukę į https://pigu.lt/lt/prekes-namams/vonios-kambario-prekes/duso-kabinos.

Jei namuose neplanuojate įrengti skalbyklos, o skalbimo mašiną patalpinsite į vonios kambarį, tai verta prisiminti, kad šiam gaminiui taip pat neverta taupyti. Brangiau kainuojanti skalbimo mašina ne tik leis rinktis pačias įvairiausias skalbimo programas, bet ir taupys elektros energiją bei vandenį. Didelį pasirinkimą skalbimo mašinų rasite https://pigu.lt/lt/skalbimo-masinos.

Ten, kur skalbimo mašina, ten reikalinga ir dėžė skalbiniams laikyti. Vis dėlto vietoje plastikinių dėžių reikėtų rinktis šiek tik daugiau kainuojančias, tačiau mūsų sveikatai labai draugiškas skalbinių dėžes, pagamintas iš bambuko. Tai – visiškai natūralus, ekologiškas pluoštas, todėl yra saugus naudoti, tuo tarpu plastikinės dėžės neretai gaminamos iš medžiagų, kurių sudėtyje yra cheminių junginių. Atsižvelgiant į tai, kad į šias dėžes dedami drabužiai, kurie vėliau liečiasi prie mūsų odos, iš augalinių žaliavų pagaminti gaminiai yra kur kas geresnis pasirinkimas.

Nusprendę netaupyti vonios kambario įrengimui, galėsite rinktis ir tokius sprendimus, kaip šildomos grindys (tai užtikrins ypatingą komfortą) ar masažinę vonią, kad po ilgos dienos darbų galėtumėte pasimėgauti kokybišku masažu. Beje, nereikia pamiršti, kad toks masažas turi ypač daug privalumų mūsų sveikatai: ne tik mažina nugaros, raumenų, sąnarių skausmus, bet ir puikiai tinka žmonėms, kovojantiems su nemiga ar norintiems padidinti energijos lygį.

.

Užsakymo Nr. 191219

Rašyti komentarą