Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kodėl kiekvienuose namuose turėtų būti bent vienas nešiojamas kompiuteris?

Publikuota: 2019 gruodžio 16 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Ilgą laiką buvome įpratę prie stacionarių kompiuterių ir galvojome, kad nieko geriau būti negali. Tiesa, taip manėme tik iki tol, kol pasirodė nešiojamieji kompiuteriai ir iš esmės pakeitė mūsų supratimą apie šiuos prietaisus.

Tačiau bene labiausiai stebina tai, kad technologijoms sparčiai žengiant į priekį, vis dar netrūksta žmonių, kurie sako, kad nėra nieko geriau nei stacionarus kompiuteris.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Iš tiesų, šis prietaisas turi nemažai puikių savybių, tačiau nereikia pamiršti, kad egzistuoja daug priežasčių, kodėl kiekvienuose namuose turėtų būti ir bent vienas nešiojamas kompiuteris.

Ne paslaptis, kad dauguma darboviečių ar ugdymo įstaigų vis dar naudoja senesnio modelio kompiuterius, kurie daugelio netenkina dėl pačių įvairiausių priežasčių: lėto veikimo, tam tikrų funkcijų nepalaikymo ir t.t. Taigi, kai iškyla būtinybė pristatyti prezentaciją ar atlikti kitas panašaus pobūdžio užduotis, daugelis patiria stresą: jei namie yra įpratę dirbti su naujos kartos kompiuteriu, tai prezentacijos pristatymas naudojant senesnės kartos kompiuterį neretai tampa tikru iššūkiu. Tačiau šių nemalonių situacijų išvengti bus kur kas lengviau, jei turėsite nešiojamąjį kompiuterį – reikalui esant, bet kada galėsite jį pasiimti su savimi į darbą ar ugdymo įstaigą.

Dar viena priežastis, kodėl namuose turėtų būti bent vienas nešiojamas kompiuteris yra ta, jog šis įrenginys leis jums atsitraukti nuo įprasto darbo stalo. Kaip žinia, stacionarūs kompiuteriai paprastai įkurdinami ant darbo stalo, o tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai norėsite pasinaudoti šiuo įrenginiu (visai nesvarbu, kokiais tikslais – mokymosi, darbo, pramogų ir t.t.), turėsite sėdėti prie darbo stalo. Bet juk tai yra taip nuobodu. Tik pagalvokite, kiek daug naujų erdvių jums atsivertų: kompiuteriu naudotis galėtumėte ir balkone, ir terasoje, ir virtuvėje, ir sode ar lauko kavinėje. Naujos erdvės leistų jums išvengti rutinos ir į darbą ar pramogas pažiūrėti kitu kampu.

Nešiojamasis kompiuteris sukels kur kas mažiau nepatogumų, kai prireiks remonto paslaugų. Kaip žinia, stacionarius kompiuterius transportuoti yra pakankamai sudėtinga, tuo tarpu nešiojamąjį kompiuterį grietai bei patogiai pristatysite į remonto paslaugų įmonėse.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad nešiojamas kompiuteris ypač praverstų ir dėl dar vienos priežasties: jis puikiai pasitarnautų įvairių kelionių metu. Visai nesvarbu, kas jūsų laukia: ilga kelionė traukiniu, o gal kelionės dienos, kurias praleisite viešbučio kambaryje, bet kuriuo atveju galėtumėte patogiai naudotis nešiojamuoju kompiuteriu.

Kaip matyti, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl kiekvienuose namuose turėtų būti bent vienas nešiojamas kompiuteris: visų pirma, šis įrenginys jums atvers daug naujų erdvių, antra – puikiai tarnaus kelionių metu, trečia – galėsite jį pasiimti su savimi į darbą ar mokymosi įstaigą, o sugedus, bus kur kas paprasčiau transportuoti. Spauskite čia, jei apie nešiojamuosius kompiuterius norite sužinoti daugiau.

.

Užsakymo Nr. 191216

Rašyti komentarą