Vaikų dziudo: šeštadienio didvyriai – Juozas Leškys ir Ignas Krilauskas

Publikuota: 2019 spalio 13 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai, turnyro Plungėje prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai, turnyro Plungėje prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį Plungėje vykusiame dziudo turnyre „Auksinis ruduo” šilutiškiai iškovojo 8 medalius.

Geriausiai sekėsi Juozui Leškiui ir Ignui Krilauskui, kurie įveikė visus savo varžovus ir tapo čempionais savo svorio kategorijose.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Dominykas Skersis ir Benas Kovyrcovas užėmė antrąsias vietas, o Neilas Bačiulis, Nojus Mėlinavičius, Ignas Štrapėla ir Mantas Andrijauskas pasipuošė bronzos medaliais.

Turnyre „Auksinis ruduo“ dalyvavo apie 100 mažųjų dziudoistų iš Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Skuodo, Šilutės ir Plungės.