Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pozingis ant kortos stato savo pareigas

Publikuota: 2019 spalio 09 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje, Šilutėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis tarė žodį: Šilutės miesto K. Kalinausko gatvės rekonstravimo projektas bus koreguojamas. Pro Žibų pagrindinę mokyklą eis tik dviračių ir pėsčiųjų takas. Kol nebus visuomenės pritarimo, darbai nebus pradedami. Savo žodį jis užtvirtino drąsiu pažadu padėti prašymą atleisti jį iš pareigų, jeigu sulaužys šį pažadą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Gatvės po 'Žibų' mokyklos langais nebus, žada V. Pozingis.

Gatvės po Žibų mokyklos langais nebus, žada V. Pozingis.

Reikalą kitomis akimis pažiūrėti į miesto bendruomenei svarbių sprendimų priėmimą V. Pozingis greičiausiai rado po praėjusią savaitę įvykusio K. Kalinausko gatvės rekonstravimo projektinių pasiūlymų pristatymo visuomenei. Mat tąkart Šilutės seniūnijos salėje kaip niekada gausiai susirinkę miestelėnai ir Žibų pradinės mokyklos bendruomenės atstovai vieningai pareiškė, kad nepritaria vietos valdžios sumanymui įrengti dviejų eismo juostų gatvę po mokyklos langais.

Šiandien, spalio 9 d., V. Pozingis dar kartą susitiko su suinteresuotų visuomenės grupių atstovais (iš pradžių su Žibų mokyklos mokytojais, o vėliau ir su miesto visuomenininkais) ir pasidalijo planais, kaip planuojama pakeisti K. Kalinausko gatvės rekonstravimo projektą, kad ir Žibų mokyklos (bei miesto) bendruomenė liktų patenkinta, ir laukiamos ES fondų investicijos neišslystų iš rankų.

Nors laiko iki paraiškų teikimo ES finansinei paramai gauti liko nebedaug, tačiau V. Pozingis žada, kad į visuomenės pageidavimą netiesti gatvės po mokyklos langais bus atsižvelgta. Anot jo, vietoj planuotos gatvės ten atsiras dviračių ir pėsčiųjų takas. Iš Dariaus ir Girėno gatvės pusės iki tako bus įrengta važiuojamoji dalis su apsisukimo aikštele.

Projekto pakeitimus V. Pozingis žada derinti su suinteresuotomis visuomenės grupėmis. Kol nebus visuomenės pritarimo, darbai nebus pradedami, žada V. Pozingis.

„Pažadu, - baigiantis susitikimui su visuomenininkais pareiškė administracijos direktorius. – Arba padedu pareiškimą išeiti iš darbo“.

Ko vertas jo žodis, parodys laikas.

8 skaitytojų komentarai
Re 2019 spalio 9d., 20:4984.15.184.226

Na, čia visiška kvailystė; tai reikėjo sujungti gatvę, Šojaus su Dariaus ir Girėno ģatve, įrengiant normalią gatvę su šaligatviais ir moderniomis saugos priemonėmis. O ta mokykla turi savo teritoriją, želdynus, paprasčiausiai neišnaudoja savo apleistoa teritorijos. Išeitų, kad čia taip ir liks išsiklaipusios sovietinės plytos, kol kas kojas susilaužys?!! Dar vienas klausimas, kodėl taip ilgai delsiama renovuoti ir iškloti Gluosnių gatvės šaligatvius?! Gatvę išasfaltavo, o šaligatviai – tragiški. Negi nėra europinių pinigų sutvarkyti Gluosnių gatvės šaligatvius!??

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 22

Atsakyti

DeFe, 2019 spalio 10d., 15:425.20.107.167

tiknereikiapanikuot…

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 3

Atsakyti

Pasipiktinimas 2019 spalio 11d., 10:1084.15.184.226
O dabartinis vaizdas yra geriau negu nieko nedaryti?! Iš vis aš nesuprantu vieno dalyko; eina asfaltuotas kelias palei “Šeimos centrą”, gimnaziją, bažnyčios teritoriją, iki pėsčiųjų tako, priešais seniūniją ir “Žibų” mokyklos pėsčiųjų tako, paskui nutrūksta, ir eina toliau pėsčiųjų takas iki Dariaus ir Girėno gatvės, tai lyg čia yra Kalinausko gatvės akligatvis ar kaip? Niekaip nesuprantu sovietinių laikų projektuotojų “išmonės”… trūksta žodžių… šaligatviai išsiklaipę, o toliau dar duobės ir vandens balos… šiandien dar ir laikraštis pažėrė kritikos, dėl tų išsiklaipiusių sovietinių šaligatvių. Gyvename kaip sakant moderniais laikais, tačiau šios gatvės akligatvis ir tęsinys ne tik kad tragiški, bet miestui jokios garbės nedaro. Gatvės reikalingumu ir nauda visiškai neabejotina, šita miesto vieta turi būti visiškai sutvarkyta, net normalaus apšvietimo ten nėra.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 10 Thumb down 7

111 2019 spalio 10d., 12:005.20.119.169
Pagaliau valdžia išgirdo bendruomenės balsą, Gatvė pro mokyklą nereikalinga, ten žalia zona, o
šaligatvis ir dviračių takas – puiku.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 30 Thumb down 10

Atsakyti

Pasipiktinimas 2019 spalio 11d., 05:1184.15.184.226

Ką tu čia durniau kliedi nęsąmonęs, mokykla turi savo didelią žalią teritoriją už ir šalia mokyklos. O čia projektuojama gatvė yra šalia seniūnijos, reiškia tai jau ne mokyklos teritorija, valstybinė žemė, kuria disponuoti negali. Čia jau savivaldybės, o ne mokyklos reikalas, deja, tu labai čia apsirikai tuo klausimu ir esi visiškai neteisus. O gatvė kartu su pėsčiūjų ir dviračių takais tikrai yra labai reikalinga kaip arterinė gatvė, kuri atlaisvins Lietuvininkų g. mašinų srautus, nes dabartinė situacija yra visiškai neprotinga.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 18

Atsakyti

111 2019 spalio 11d., 07:345.20.119.169
Jei taip galvoji, tai esi tikrai neprotingas

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 7

Atsakyti

sav. inf 2019 spalio 11d., 10:4878.62.28.124
Nelogiška, kad gatvės senas asfaltas, kuri, nutrūksta, (Kalinausko), toliau yra tik automobilių išvažinėta prie 2 daugiabučių namų, yra milžiniška aikštė, neturi normalaus susijungimo palei mokyklos šaligatvius su toliau esančiu Kalinausko gatvės akligatviu, seniai yra suprojektuota gatvė, kuri vertinant pagal dabar visas esančias procedūras ir projekto galutine stadija ir studija rodo, kad pagal galiojančius projekto procedūras, turi turėti visas gatvei požymius, ko dabar visai net nėra (nuo Dariaus ir Girėno gatvės pusės). Tad savivaldybės ir projektuotojų yra teisė ir pareiga užtikrinti Kalinausko gatvės tęstinumą, nuo Vilų g. kampo (3 namų) tarp “Žibų” mokyklos atkarpos iki Dariaus ir Girėno gatvės.
Tai yra, gatvė, su automobiliu parkavimo aištele, suoliukais, dviračių ir pėsčiūjų takais, dviračių stovais, šiukšliadėžėmis, pėsčiųjų perėjomis, eismo saugumui užtikrinti, saugumo salelėmis. Juridiniai asmenys, kurie atsisako gatvės, praranda, visas šitas privilegijas, be to, yra tam tikros procedūros, kad Savivaldybė ir projekto rengėjai skelbia viešą informacija interneto puslapyje, buvo galima susipažinti su projektu ir teikti laiku teikti pasiūlymus, kol buvo tam nustatytas terminas.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 9

Atsakyti

muštoskortosžaliostalo 2019 spalio 13d., 09:285.20.107.167

ir kurgi, oi kurgi tiejo gausiai žadėtieji atsakymai “per 3 dienas savivaldybės portale vewėzė” į suinteresuotos bendruomenės klausimus pozorname iš spalio 3 į 2 dieną lygu pockerkaladės perkėlimo gestu įsistojime pasidėjo?
Gal kitam oblnevzoro šilkavojparpentasavajasvająmariubriedo “išpraėsties” ištiesto sulauksim?
A gausim?
A gausti gausim?
A gal suglaustą griausime?

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą