Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Paskelbti nominacijų „Metų socialinis darbuotojas“ ir „Metų socialinis partneris“ nugalėtojai

Publikuota: 2019 rugsėjo 30 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje, Socialinė apsauga

Iš kairės: E. Balandė ir I. Girdenienė. (www.silute.lt nuotr.)Iš kairės: E. Balandė ir I. Girdenienė. (www.silute.lt nuotr.)

Socialinių darbuotojų dienos išvakarėse Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu paskelbtas 2019 metų socialinis partneris ir socialinis darbuotojas.

Pasak Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjo Alvido Šimelionio, „Metų socialinis partneris“ renkamas nuo 2005-ųjų. Tai savo veikla, dalyvavimu projektuose ar iniciatyvose išsiskirianti įstaiga, pasiekusi žymių pasiekimų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Nominacija „Metų socialinis partneris 2019“ apdovanotas Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Šilutės skyrius. Apdovanojimas įteiktas Šilutės skyriaus vedėjai Ingai Girdenienei. Ši įstaiga per einamuosius metus pakeitė savo pavadinimą, statusą, vadovą ir požiūrį į Savivaldybę, seniūnijas bei ten esančias problemas. Su šia institucija 6 savivaldybės, tarp jų ir Šilutės rajono savivaldybė, dalyvauja pilotiniame projekte „Užimtumo didinimo programos modelio įgyvendinimas“.

Nuo 2010 metų Šilutės rajono savivaldybė renka metų socialinį darbuotoją, žmogų, ne tik gerai atliekantį savo darbines funkcijas, bet ir įgyvendinantį įvairius projektus, nebijantį inovacijų, siekiantį vykdomoje veikloje aukščiausių rezultatų. Šiemet nominacijos „Metų socialinis darbuotojas“ nugalėtoja paskelbta Šilutės senelių globos namų direktorė Evelina Balandė.

Šiųmetė nugalėtoja išrinkta iš 153 Šilutės rajono socialinėse įstaigose dirbančių darbuotojų. Ji inicijavo ir koordinavo Jaunimo reikalų departamento projektą, kuris įstaigai suteikė galimybę vienai pirmųjų Lietuvoje tapti akredituota įstaiga, galinčia priimti jaunimo savanorius. Tokie savanoriai teikia pagalbą įstaigoje, o už tai pastariesiems stojant į aukštąsias mokyklas suteikiamas papildomas balas. Šiemet tokia galimybe pasinaudojo 5 Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai.

www.silute.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
cia gal 2019 spalio 3d., 17:1378.60.133.157

didžiausias pasityčiojimas iš verslininkų, darbdavių, kada šita “Užimtumo tarnybos” ale “vadovė” dar net apdovanojimus gauna.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą