Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nemuno deltos baidarių maratone – intriga iki paskutinių metrų

Publikuota: 2019 rugpjūčio 28 Kategorija: Gyvenimas, Laisvalaikis, Sportas

V. Augiliaus, www.nemunodelta.lt, nuotr.V. Augiliaus, www.nemunodelta.lt, nuotr.

Šeštadienį Nemuno deltos vandenyse buvo karšta – vyko aštuntasis baidarių maratonas „Nemuno deltos taurė 2019“.

Renginyje dalyvavo net 31 komanda. Joms teko įveikti apie 17 kilometrų Pakalnės, Vorusnės, Skatulės, Rusnaitės upėmis bei Kuršių mariomis.

Komandos varžėsi keturiose – sportinių baidarių, turistinių mišrių baidarių, turistinių vyrų baidarių bei turistinių vienviečių baidarių kategorijose.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Didžiausia intriga buvo sportinių baidarių klasėje. Finišo tiesiojoje, likus vos keliems šimtams metrų, neatsilikdami viens nuo kito plaukė V. Linkevičius iš komandos „Yris“ ir A. Pelešinas iš komandos „Žvelsiniai“. Ir tik paskutiniuose metruose sprendėsi nugalėtojas. Keturiomis sekundėmis greičiau finišavo V. Linkevičius (1:33:57), A. Pelešino laikas – 1:34:01. Už kiek daugiau nei penkių minučių finišo liniją kirto ir trečiosios vietos nugalėtojas – E. Bilevičius iš komandos „Šilutės PGT“ (1:39:37).

Turistinių mišrių dviviečių baidarių klasėje nugalėjo A. Skanienės ir G. Kilbausko komanda „Mėškėnai“ (1:58:50), antra atplaukė R. Šniukienės ir D. Janušonio komanda „Judri“ (2:11:38), bronza pasipuošė I. Džalagonija ir A. Džalagonija, komanda „Vytis“ (2:14:05).

Dviviečių vyrų turistinių baidarių klasėje nugalėjo D. Stonkus ir E. Stonkus su komanda „Neptūnas“ (2:13:13), antri finišavo „Kirvis ir akmenas“ komandos nariai D. Toleikis ir E. Burinskas (2:33:00), treti finišo liniją kirto „Giraitės vilkai“, atstovaujami V. Bruzgos ir Ž. Abrasonio (2:56:15).

Vienviečių turistinių baidarių grupėje nugalėjo K. Vinčiauskas iš komandos „Žvelsiniai“ (2:02:50), antra atplaukė „Kita Kairė“, atstovaujama D. Didžbalio (2:14:56), o bronza atiteko A. Mongirdui iš komandos „Žalgiris“ (2:24:59).

Už meilę ir ištikimybę baidarių sportui apdovanoti D. ir A. Maciūnai iš komandos „Žvelsiniai“.

Pirmos vietos laureatai buvo apdovanoti autorinėmis stiklo taurėmis, o visi kiti prizininkai gavo medalius ir diplomus.

Po plaukimo dalyviai ragavo žirnių košės, dalinosi įspūdžiais ir žadėjo sugrįžti kitais metais.

Organizatoriai dėkoja „Šilutės Rambynui“ už sūrių vaišes, „Pakalnės vingiui“, S. Blinkevičiui ir „Rusniečiui“ – už suteiktas baidares, o visiems dalyviams – už gerą nuotaiką, juoką ir smagias akimirkas.

Daugiau nuotraukų - https://www.facebook.com…

Parengta pagal www.nemunodelta.lt inf.

Rašyti komentarą