Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Geriausio Lietuvos vairuotojo paieškos vyks keturiuose miestuose

Publikuota: 2019 rugpjūčio 26 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

V. Pilkausko nuotr.V. Pilkausko nuotr.

Prasidėjo registracija į „Geriausio Lietuvos vairuotojo 2019“ konkursą.

Nuo 2000 m. Lietuvos žurnalistų autoklubo organizuojamame renginyje kasmet savo jėgas išbando per tūkstantį vairuotojų, iš kurių tik saujelė patenka į finalą, o pagrindiniu prizu bei „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ vardu džiaugiasi tik vienas. Praėjusiais metais tas vienintelis buvo vilnietis informacinių technologijų specialistas Dominykas Danys.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Atrankos etapai – autodromuose

Pastaraisiais metais „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ konkurso atrankos etapai ir finalas vykdavo didžiausiuose Lietuvos miestuose esančiuose saugaus vairavimo autodromuose su slidžiomis dangomis. Šiemet tradicija bus išlaikyta, tačiau dėl augančio dalyvių skaičiaus organizuojami nebe trys, o keturi atrankos etapai.

Rugsėjo 7 d. pirmieji konkurso dalyviai rinksis Kaune, rugsėjo 14 d. – Klaipėdoje, rugsėjo 21 d. – Panevėžyje, rugsėjo 28 d. – Šiauliuose. Kiekviename atrankos etape geriausiai pasirodę dalyviai rugsėjo 29 d. varžysis finale Šiauliuose.

Kiekviename autodrome yra slidžių dangų kompleksas, kuriuose galima sukelti vairuojamo automobilio priekinės arba galinės dalies slydimą, didelės asfaltuotos erdvės, kuriose galima atlikti manevravimo pratimus, taip pat – salės, talpinančios keliasdešimt žmonių, kuriose dalyviai atlieka teorines užduotis.

Šiauliai taip pat ne pirmą kartą tampa finaliniu „Geriausio Lietuvos vairuotojo“ konkurso miestu. Greta šio miesto esančiame komplekse yra ne tik slidžių dangų autodromas, bet ir bekelės trasa, nedidelė lenktynių trasa – jose pristatomos papildomos užduotys, neretai leidžiančios finalininkams patirti visiškai naujus vairavimo iššūkius.

Prizo vertė – 2 000 Eur

Pagrindinis šių metų konkurso prizas – startas „Viada Press Rally 2020“ varžybose. Nugalėtojui pirmąjį birželio savaitgalį vyksiančiose varžybose bus suteiktas automobilis, apmokėtas startinis mokestis, degalai – visos šios išlaidos dviejų dienų renginyje sudaro apie 2 000 Eur.

Konkurse šiemet, be didesnio atrankos etapų skaičiaus, įvedama dar viena naujovė – daugiau papildomų nominacijų. Jau tradicine tapo papildoma įskaita geriausiai vairuojančioms moterims, pernai pristatyta didelio populiarumo sulaukusi įskaita jauniems vairuotojams, turintiems iki 2 metų stažą, o šiemet pristatoma dar viena – skirta servisų darbuotojams. Konkurso partnerio „Blue Print“ pristatomoje įskaitoje dėl geriausiojo titulo varžosi automobilių mechanikai, techninės priežiūros ir kitų automobilių technikos sričių specialistai.

Registracija į konkursą „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2019“ prasidėjo paskutinį rugpjūčio pirmadienį – 26 dieną. Į atrankos etapus registruotis galima ne vėliau nei iki jų starto lieka 2 dienos.

Užsiregistruoti į konkursą galima čia:
http://bit.ly/glv2019

Praėjusių metų finalo video:
https://www.facebook.com/geriausiasvairuotojas…

Organizatorių inf.

Rašyti komentarą