Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Stomatitas 2019 ir gydytojo komentaras

Publikuota: 2019 rugpjūčio 20 Kategorija: Gyvenimas, Reklama, Sveikata

Burnos priežiūra reikalauja ne tik laiko, bet ir pastangų, tačiau visi daug lengviau užsiimame šiuo procesu, kada susimąstome, kokiomis ligomis galime susirgti. Šiandien daugėja žmonių, kurie suserga stomatitu, todėl būtinos prevencinės priemonės siekiant apsaugoti tiek suaugusius, tiek vaikus nuo šios nemalonios ligos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Bendrai stomatitas, tai burnos gleivinės uždegimas, tačiau ši liga itin nemaloni. Negalite normaliai valgyti, jausti maisto skonį, o toks dirgiklis jaučiamas kiekvieną dieną. Taigi, kiekvienam rekomenduojame tinkamai prižiūrėti burną ir tuomet tokios problemos bus išvengta.

Stomatitas 2019 metais yra suaktyvėjęs, jeigu lygintume su 2018 ar 2017 metais. Gydytojai pastebi, kad daugėja jaunesnių pacientų. Dar prieš gerus dešimt metų ši liga buvo siejama tik su vyresnio amžiaus žmonėmis, tačiau dabar jau tampa aišku, kad nerūpestinga burnos higiena lemia tokios ligos atsiradimą.

Kas tai per liga?

Norėdami sužinoti daugiau apie šią ligą ir jos požymius pasikalbėkite su savo šeimos gydytoju. Jis galės jums paaiškinti, ką reikia daryti, kad tikrai jūsų burna būtų sveika ir kiekvieną dieną galėtumėte džiaugtis skaniu maistu. Kiekvienam pacientui rekomenduojame peržiūrėti video reportažus apie sunkiai sergančius ligonius iš viso pasaulio. Tokia profilaktika leidžia aiškiai suprasti, kodėl būtina atlikti burnos valymą. Jeigu valgote daug įvairaus maisto, tuomet net dienos metu stomatologai rekomenduoja išsivalyti burną.

Ar stomatitas 2019 metais sunkiau gydomas?

Gerai, kad dabar medicina yra stipriai pažengusi ir tokios ligos tikrai nesudėtingai gydomos. Pagrindas laiku kreiptis į specialistus. Pirmiausia bus nustatytas ligos sudėtingumas ir tuomet daktaras paskirs gydymą. Dažniausiai reikia gerti vaistus ir naudoti specialius tepalus. Tokia liga paprastai labai greitai išgydoma. Aišku, pasitaiko ir sudėtingų atvejų, kuomet reikalingas rimtesnis specialistų dėmesys. Kiekvienam rekomenduojame tiesiog tiek ryte, tiek vakare tvarkingai prižiūrėti burną, visuomet švariai išsivalyti dantis. Juk įvairių bakterijų spiečiai ir sukelia tokias ligas.

Kaip nesusirgti?

Jeigu peržiūrėtumėte sveikatos enciklopediją, tuomet pamatytumėte, kad yra gana paprastas ir labai elementarus būdas, kaip nesusirgti tokia liga. Juk reikia suprasti, kad kiekvienas klientas, kuris suserga tokia liga, turi laiku kreiptis į gydytojus. Niekuomet patys nesiimkite gydyti stomatitą. Tai nėra paprastas susirgimas. Negydant gali laukti liūdnos pasekmės. Kiekvienas profesionalas rekomenduoja įvertinti, ar tinkamai prižiūrite savo burną ir dantis.

.

Užsakymo Nr. 190820

Rašyti komentarą