Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Stogo konstrukcijos: kodėl verta rinktis pagamintas iš medienos?

Publikuota: 2019 rugpjūčio 09 Kategorija: Reklama, Verslas

Yra daugybė priežasčių, kodėl būtų galima sakyti, kad stogas – viena tų pastato dalių, kuriai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Pasirodo, kad stogas atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę, apsauginę funkcijas, todėl jį dengiant, būtina įgyvendinti tik pačius geriausius sprendimus bei užtikrinti aukščiausią kokybę.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Stogo konstrukcijos – taip pat ne išimtis. Taigi, jei ieškote iš tiesų patrauklaus sprendimo, prisiminkite, jog egzistuoja daug veiksnių, dėl kurių verta rinktis medienos stogo konstrukcijas.

Ne paslaptis, kad statybų procesas dažniausiai tęsiasi labai ilgai – gali užtrukti ir net ne vienerius metus, tačiau kiekvienas užsakovas pageidauja, kad galutinis rezultatas būtų gautas kuo greičiau. Žinoma, tiksli statybų trukmė priklauso nuo daugybės priežasčių, tačiau viena iš jų yra susijusi su detalėmis. Kaip žinia, kai kurias statyboms reikalingas detales reikia montuoti ir tai pailgina bendrą trukmę. Medinės stogo konstrukcijos iš Freimans yra labai maloni išimtis, kadangi jos pateikiamos jau pagamintos, todėl jų įrengimas pastate reikalauja kur kas mažiau laiko. Taigi, jei jūsų tikslas yra ne tik kokybiškas, bet ir kuo trumpiau trunkantis statybų procesas, medinės stogo konstrukcijos yra ideali išeitis.

Kaip žinia, daugelio žmonių tikslas yra ne tik kokybiškos statybos, bet ir patrauklus jų biudžetas. Žinoma, būtų galima išvardinti daugybę situacijų, kuomet tiesiog nėra jokios galimybės sutaupyti, tačiau stogo konstrukcijos – išimtis. Ne paslaptis, kad galima rinktis ir metalines, ir medines stogo konstrukcijas, tačiau pastarosios leistų sutaupyti net apie 15 procentų.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad statybų erdvėje statybinės medžiagos bei įrankiai neretai stovi keletą savaičių ar net mėnesių, tad ne tik pareikalauja daug erdvės, bet ir kuria netvarkos įspūdį. Gera žinia ta, kad medinės stogo konstrukcijos į statybų erdvę yra pristatomos prieš pat montavimą, tad ne tik taupoma vieta, bet kuriamas tvarkingesnis bei estetiškesnis vaizdas.

Ne paslaptis, kad didelę dalį sudaro ne tik gyvenamieji, bet ir kitos paskirties pastatai (sandėliai, ūkinės erdvės, arklidės ir t.t.). Šių pastatų stogo plotas būna labai didelis, tad reikia akcentuoti, kad tikrai ne visos stogo konstrukcijos gali būti naudojamos tokiu atveju, tačiau pagamintos iš medienos puikiai tiks.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad medinės stogo konstrukcijos tinka įvairiais atvejais – kai reikia dengti didelio ploto stogus; kai siekiama sutaupyti laiko bei pinigų; kai norima išsaugoti švaresnę bei tvarkingesnę statybų erdvę.

.

Užsakymo Nr. 190809

Rašyti komentarą