Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“ – socialinė kampanija Šilutės ligoninėje

Publikuota: 2019 birželio 17 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

„Padėkok medikui. NE KYŠIS GYDO” – tai užrašas ant atvirutės, raginantis atsidėkoti medikui ne kyšiu, bet padėka. Mėnesį VšĮ Šilutės ligoninės pacientai aktyviai dėkojo ne tik mūsų gydytojams, bet ir slaugytojoms už rūpestingumą ir dėmesį, kiekvienam skyriui ir kartu visai ligoninės bendruomenei už profesionalumą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tai Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuota akcija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“.

Šia akcija skatinami pacientai atsisakyti kyšininkavimo ir padėkoti medikams viešai, kartu ugdyti pacientų savimonę ir mokyti pacientus atsidėkoti gydytojui be kyšio bei skaidrumui gydymo įstaigose didinti.

„Ačiū už profesionalumą”, „Dėkoju už sąžiningai atliktą darbą, humoro jausmą, paslaugumą“, „Ačiū už nuoširdumą, šypsenas ir pagalbą“, „Už nuoširdumą, operatyvų ir kvalifikuotą gydymą”, „Dėkoju visai Šilutės ligoninės bendruomenei. Jūs tikri profesionalai ir puiki komanda“, „Nuoširdžiai dėkoju už padrąsinanti žodį, malonų ir šiltą bendravimą“, – tai tik maža dalis padėkų, kurias pacientai užrašė ant atviručių. Dalis atviručių su padėkomis jau perduotos adresatams.

Atvirutes padėkoms vis dar galite rasti Konsultacinėje poliklinikoje, antrame aukšte, ligoninės skyriuose. Užrašę padėką, įmeskite ją į specialų voką ir pradžiuginkite jums pagalbą suteikusį gydytoją ar slaugytoją.

Taip pat gražų atsiliepimą galite palikti ir ligoninės Facebook paskyroje https://www.facebook.com/silutesligonine/ arba atsiųskite ją el. paštu padeka@silutesligonine.lt.

www.silutesligonine.lt inf.

3 skaitytojų komentarai
taigi 2019 birželio 18d., 15:5790.140.182.167

Tegu kiekvienas gydytojas ant stalo priešais pacienta pasideda prašyma jam neduoti nieko :) Ir dar tos chalato kišenės… nu jos tokios didelės

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 2

Atsakyti

Anal- itikas 2019 birželio 20d., 06:3678.62.27.35

Prevenciškai pas gydytojus chalato kišenės turi būti užsiūtos, ir visi iki vieno stalčiai iš kabinetų turi būti pašalinti. Jei rimtai, tai net vištos, padėkų iš viso nelesa.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Analinė, 2019 birželio 20d., 19:215.20.107.167

prevenciškai pasitikint rachaTTlukum, to you turėtų būt užsiūta, ir syvai iki vien stačių iš kabinTTur pūti šapalams. Je, irimas tas tikrai nuo viškos, lyg MBežio padede iš PČGulbių embežele:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/19533/p-caikovskis-baletas-gulbiu-ezeras-i-veiksmas-em

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą