Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Debesys apniauks dangų visoje Lietuvoje

Publikuota: 2019 kovo 15 Kategorija: Aktualijos, Orai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Penktadienio rytą pasitiksime su saule, tačiau ja džiaugsimės neilgai. Iš pietvakarių artėjantys ciklono debesys jau iki vidurdienio apniauks dangų beveik visoje šalyje, o Sūduvoje ir lyti pradės.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Lietus lėtai keliaus šiaurinių rajonų link – Vilnių, Kauną ir Klaipėdą pasieks popietę, o Šiaulių ir Panevėžio apylinkes tik vakarop. Oras šils vangiai, aukščiausia temperatūra numatoma nuo 3–5 laipsnių pietvakariniuose rajonuose iki 6–8 laipsnių Aukštaitijoje. Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 6, Kaune ir Šiauliuose apie 5, o Klaipėdoje tik apie 4 laipsnius šilumos. Pūs stiprokas pietys.

Šeštadienio naktis apniukusi ir su krituliais. Penktadienio dieną šalį vilgę debesys tols, tačiau atokvėpis bus neilgas, iš pietvakarių atsiris kiti, dar akyvesni. Jie atneš ne tik lietų, bet ir šlapdribą, tad rytą neturėtų nustebinti vietomis vėl boluojantys laukai, takelius padengęs plikledis. Naktis vėsi, temperatūra vos 0–3 laipsniai šilumos. Pūs nestiprus pietų, pietryčių vėjas.

Lietinga, kai kur su šlapių snaigių priemaiša bus ir šeštadienio diena. Anksčiausiai liję liausis šalies vakaruose, popietę ten ir saulė pro retėjančius debesis nušvis. Rytiniai rajonai apniukę ir tarpais su krituliais bus iki pat vakaro. Diena numatoma vėsi, teks pasitenkinti vos 3–5 laipsnių šiluma. Laimei vyraus ramūs orai, tik vakarop šiaurės vakarų vėjas trumpam sustiprės iki 7–12 m/s.

Sekmadienio naktį pragiedrulių bus daugiau, o kritulių mažai: nakties pradžioje dar kiek palašnos šalies rytuose, o auštant nauji lietaus debesys vėl pasieks pajūrį. Žemiausia temperatūra bus artima nuliui, o šiauriniuose rajonuose pašals iki 1–2 laipsnių šalčio, vietomis susidarys plikledis. Pūs nestiprus pietvakarių vėjas.

Dieną lis daugelyje rajonų, tačiau lietus nebus nei ilgas, nei gausus. Vėl stiprės vėjas, pūs jis iš pietų, pietryčių. Įdienojus termometrai rodys 5–10 laipsnių šilumą. Šilčiausių orų juosta nutįs per pietvakarinius rajonus nuo Druskininkų per Marijampolę, Šilutę link Palangos. Vėsiausia bus Aukštaitijoje. Vilnių ir Kauną palepins 7–8 laipsnių šiluma.

Pirmadienis išliks gan šiltas, tačiau protarpiais palis. Nuo antradienio trumpam grįš vėsesni orai.

www.meteo.lt inf.

Rašyti komentarą