Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Geriamasis vanduo Šilutėje brangs, ir taškas

Publikuota: 2019 vasario 08 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (toliau – komisija) vienašališkai nustatė naujas – didesnes UAB „Šilutės vandenys“ paslaugų kainas.

Šilutės rajono savivaldybės tarybai per 30 dienų nepatvirtinus Komisijos suderintų UAB „Šilutės vandenys” geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainų, komisija kainas nustatė vienašališkai. Sprendimas įsigalios 2019 m. balandžio 1 d.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Įsigaliojus naujoms kainoms, vartotojai, perkantys paslaugas bute, už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą mokės 2,29 Eur/m³ (be PVM, dabar 2,27 Eur) ir apskaitos kainą – 1,21 Eur butui/mėn. (dabar 1,18 Eur).

Komisija skaičiuoja, kad už geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymą mokama suma sudarys 1,57 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys leistinos 4 proc. ribos.

Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas numato pareigą savivaldybių taryboms per 30 kalendorinių dienų nuo komisijos sprendimo patvirtinti konkrečias geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainas. To nepadarius, Komisija turi teisę kainas nustatyti vienašališkai.

UAB „Šilutės vandenys” šįmet yra jau septinta vandentvarkos įmonė, kuriai paslaugų kainos nustatytos vienašališkai. Praėjusiais metais Komisija priėmė vienuolika vienašališkų sprendimų.

Parengta pagal www.regula.lt inf.

Susijęs: „Šilutėje brangsta geriamasis vanduo ir nuotekų tvarkymas”

3 skaitytojų komentarai
Jau 2019 vasario 9d., 20:2578.62.31.1
Ir kiek dar viską brangins tie gandragalviai

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 3

Atsakyti

Vaclovas 2019 vasario 10d., 14:0590.131.42.86

Gerbiama redakcija ! . Ko Jūsų CENZŪRAI neįtiko straipsnis ir mano komentaras apie ” Šilutės būstas ” paslaugas gyventojams ! , kur figuravo taspats Šilutės savibledos statytinis į GENRENOVATORIUS – Kamarauskas . Ar sąmoningai įžuliam naglam Šilutės savibledos klapčiukui akys , padai svyla ? .čia tikras Šilutės savivaldybės statytinių ” kūr… lizdas ” . Gražinkite straipsnį ir mano komentarą visuomenei – žinuoti ! – ką ir kuo kvepuoja Šilutės savivaldybės statytinių išgamos ? . Ar reiks Jums ragus montuoti už lojalumą Šilutės savibledai ? … .

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 9

Atsakyti

Vaclovas 2019 vasario 10d., 20:4390.131.42.86
Vėl Jūsų CENZŪRA naikina komentarą į šio straipsnio temą . Bijote Šilutės savivaldybės Mero policijos ” bizūno ” ar , kad liksite ne lojalus Šilutės savibledos Mero malonei – prie Mero suskilusios tuščios geldos ? . Jus savo daržo ne maskuokite išimdami pasakytą mano išpažintį – teisybę apie Šilutės savivaldybės statytinius – Eksmerę Daivą Žebelienę , jos eksadministratorių Kamarsuską , statytinį ir Š… BROKO pagrindinį ORGANIZATORIŲ” Šilutės vandenys ” genliokajų – klapčiuką Alftedą Markvaldą – jo AUKĄ * STAMELĄ *
įvykdant sąmoningą įžulų naglą nusikaltimą , kurį atskleidžiau 2012 metais . Visą komentaro tekstą privalote grąžinti čia į šio straipsnio paskelbimą . Tekstą Jūsų ” suėstą ” galiu atgaminti Jums panorėjus – jis būs žinomas Šilutės ir Lietuvos visuomenei . Turėkite garbės tiesos neslėpti nuo gyventojų – klijantų gerenčių geramajį vandenį iš išgamos Alfredo Markvaldo vand
entiekio kranelio ! .

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą