Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo: Rygoje geriausiai sekėsi Edvardui Sagalec

Publikuota: 2019 sausio 28 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Edvardas Sagalec (pirmas iš dešinės ant pakylos) Baltijos šalių čempionate Rygoje iškovojo trečiąją vietą. (R. Lukošiaus nuotr.)Edvardas Sagalec (pirmas iš dešinės ant pakylos) Baltijos šalių čempionate Rygoje iškovojo trečiąją vietą. (R. Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame Baltijos šalių dziudo čempionate šilutiškis Edvardas Sagalec (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo trečiąją vietą.

Čempionate Rygoje dalyvavo iš viso trys šilutiškiai: Rokas Šadzevičius ir broliai Ernestas bei Edvardas Sagalec.
Pirmiesiems dviems iškovoti medalių nepavyko, o Edvardas Sagalec po atkaklių kovų iškovojo čempionato bronzą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Baltijos šalių čempionate Rygoje dėl apdovanojimų varžėsi dziudoistai iš Estijos, Lietuvos ir Latvijos.