Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Švėkšnoje: tėvai susirūpino dėl lopšelyje-darželyje šąlančių vaikų (renkami parašai)

Publikuota: 2018 gruodžio 10 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos, Švietimas

Švėkšnos lopšelio-darželio miegamuosiuose - tik 15 laipsnių šilumos. (www.sveksnosnaujienos.lt nuotr.)Švėkšnos lopšelio-darželio miegamuosiuose - tik 15 laipsnių šilumos. (www.sveksnosnaujienos.lt nuotr.)

Regis, po to, kai lapkričio pradžioje Švėkšnos lopšelyje-darželyje buvo atidaryta nauja ugdytinių grupė, į šią grupę patekusių vaikų tėveliai turėtų tik džiaugtis naujai suremontuotomis patalpomis, naujais baldais ar naujais darbuotojais. Tačiau atnaujintų ugdymo erdvių grožis apkarto vos tik prasidėjus šaltajam metų laikotarpiui, mat ugdymo patalpose fiksuojama tik 18, o vaikų miegamuosiuose – vos 15 laipsnių šiluma.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Panaši situacija pastebima ir kitose grupėse. Nors čia keliais laipsniais šilčiau, bet vis tiek neatitinka Lietuvos Respublikoje galiojančiomis higienos normų, praneša portalas www.sveksnosnaujienos.lt.

Dėl susiklosčiusios situacijos sunerimę šąlančių vaikų tėveliai inicijuoja oficialų kreipimąsi į Šilutės r. savivaldybės Švietimo skyrių su prašymu nedelsiant pradėti rūpintis įstaigos pastato renovacijos galimybėmis.

Švėkšnos lopšelio-darželio direktorė Rita Bagdonienė sako puikiai žinanti situaciją ir pritaria būtinybei renovuoti pastatą. Pasak R. Bagdonienės, apie prastą pastato būklę kiekvienais metais fiksuojama įstaigos strateginiame plane, kuris derinamas su Šilutės savivaldybe. Tad valdžios atstovai tikrai žino apie padėtį Švėkšnoje, tikino direktorė.

Daugiau: www.sveksnosnaujienos.lt: „Tėveliai susirūpino Švėkšnos darželyje-lopšelyje šąlančiais vaikais (renkami parašai)“

Rašyti komentarą