Vaikų dziudo: šilutiškiams medaliai tinka

Publikuota: 2017 gegužės 08 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Juk šilutiškiams medaliai tinka? (R. Lukošiaus nuotr.)Juk šilutiškiams medaliai tinka? (R. Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) sėkmingai pasirodė dviejuose turnyruose – iškovoti 7 medaliai, iš kurių 2 – aukščiausios prabos.

Šeštadienį Alytuje vyko vaikų dziudo turnyras, kuriame Šilutės klubui „Kumikata“ atstovavo aštuoni sportininkai. Iš jų 6 po varžybų lipo ant nugalėtojų pakylos.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Nojus Kungys.

Geriausiai sekėsi Benui Kovyrcovui ir Ignui Klimanskui, iškovojusiems turnyro auksą savo svorio kategorijose.

Martynas Ražaitis užėmė antrąją vietą, o Mantas Šapalas, Dovydas Ignašius ir Emilis Trijonis pelnė bronzos medalius.

Valdemaras Iršas buvo apdovanotas penktosios vietos diplomu, o Gvidas Šumkauskas – septintosios.

Sekmadienį Šilutės vardas skambėjo tarptautiniame dziudo turnyre Rygoje (Latvija), kuriame Nojus Kungys užėmė antrąją vietą, finale nusileidęs Estijos sportininkui.

Treneris dėkoja tėveliams už palaikymą ir pagalbą.