NKL: „Šilutė“ pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją (video)

Publikuota: 2017 kovo 15 Kategorija: Krepšinis, Sportas

Stop kadras.Stop kadras.

Roberto Kuncaičio treniruojama „Šilutės“ komanda Mezon-NKL ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale išvykoje. Ji Klaipėdoje 86:83 (20:25, 27:13, 20:27, 19:18) palaužė vietos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ekipą ir perėmė namų aikštės pranašumą, praneša portalas www.nklyga.lt.

Šilutiškiai serijoje iki 3 pergalių dėjo pirmąjį žingsnį ir išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas ketvirtadienį vyks Šilutėje.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinę minutę. Tuomet Mindaugas Stašys įmetė dvitaškį ir Klaipėdos ekipos deficitą sumažino iki minimalaus (80:81). Visgi į tai dvitaškiu atsakė Simas Raupys ir „Šilutė“ susigrąžino 3 taškų persvarą.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Likus 15 sekundžių iki mačo pabaigos Arvydas Eitutavičius įmetė vieną baudą ir svečiai jau pirmavo 84:80. „Naftai-Uni-Akvaservis“ viltį suteikė tritaškį pataikęs Stašys, tačiau į tai taikliomis baudomis atsakė Brianas Wanamakeris ir „Šilutei“ likus žaisti 8 sekundes suteikė 3 taškų pranašumą.

Deividas Anužis tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo šūvis tikslo nepasiekė.