Boksas: Petrausko brolis tapo Lietuvos jaunimo čempionu

Publikuota: 2017 vasario 28 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

VE.lt nuotr.VE.lt nuotr.

Vasario 22-25 dienomis Palangoje vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas. Dėl 14 medalių komplektų kovojo 18 merginų (4 svorio kategorijos) ir 98 vaikinai (10 svorio kategorijų).

Vaikinų varžybose po du aukso medalius iškovojo Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio boksininkai. Po vieną čempioną išugdė Vilnius, Alytus, Šilutė ir Kretinga. Merginų varžybose po vieną aukso medalį laimėjo Vilniaus, Tauragės, Pasvalio ir Šilutės boksininkės.

Aukso medalius iškovojo praėjusių metų tarptautinio Dano Pozniako turnyro prizininkai.

Lietuvos jaunimo čempiono titulą apgynė D. Pozniako turnyro vicečempionas vilnietis Marekas Korolkovas. Svorio kategorijos virš 91 kg finale M. Korolkovas taškais 5:0 įveikė praėjusiais metais lengvesnėje svorio kategorijoje iki 91 kg jaunimo čempionatą laimėjusį kitą vilnietį Krivojų Tichoną.

Sėkmingesnis perėjimas į sunkesnę svorio kategoriją buvo D. Pozniako turnyro prizininkui kauniečiui Laimonui Raibikiui, kuris pernai šalies jaunimo čempionu tapo svorio kategorijoje iki 56 kg. Šių metų svorio kategorijos iki 60 kg finale L. Raibikis 4:1 įveikė panevėžietį Deividą Bogdanovičių.

Sidabro medalį į aukso iškeitė alytiškis Arijus Vitlipas. Pernai pralaimėjęs svorio kategorijos iki 64 kg finalą, šiais metais A. Vitlipas svorio kategorijos iki 69 kg finale 5:0 įveikė Roką Vaitkaitį iš Kėdainių.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tituluoto brolio – olimpinio prizininko Evaldo Petrausko pėdomis seka jaunesnysis brolis Lukas. Svorio kategorijos iki 75 kg finale šilutiškis L. Petrauskas 4:1 nugalėjo panevėžietį Eividą Avižonį.

Po Lietuvos jaunimo čempionato rinktinės treneriai Julius Kibas ir Vincas Murauskas paskelbs rinktinės sudėtį, kuri kovo 7-11 dienomis Vilniuje kovos tarptautiniame olimpinio čempiono Dano Pozniako turnyre.