Dziudo: savaitgalį sėkmė šypsojosi Nojui Kungiui

Publikuota: 2017 vasario 20 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

N. Kungys tarptautiniame dziudo turnyre Latvijoje iškovojo antrąją vietą. (R. Lukošiaus nuotr.)N. Kungys tarptautiniame dziudo turnyre Latvijoje iškovojo antrąją vietą. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ sportininkams (treneris Rimvydas Lukošius) Lietuvos U-21 čempionate medalių iškovoti nepavyko.

Sekmadienį Siguldoje (Latvija) vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre, kuriame pečius surėmė jaunieji dziudoistai iš Estijos, Rusijos, Lietuvos ir Latvijos, Šilutės garbę gynė Nojus Kungys.

Šilutiškis tik finale nusileido Latvijos sportininkui ir užėmė antrąją vietą.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Vasario 17 – 18 d. Kaune vykusiame Lietuvos U-21 čempionate šilutiškiams medalių iškovoti nepavyko. Edvardas Sagalec ir Justas Pauparis užėmė penktąsias vietas.