Moksleivių dziudo: savaitgalį geriau sekėsi jaunesniems

Publikuota: 2017 vasario 06 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Jaunieji dziudoistai iš Šilutės sporto mokyklos (treneris Rimvydas Lukošius) dalyvavo dviejuose turnyruose, kuriuose pelnė 2 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Šį kartą geriau sekėsi mažiesiems sportininkams, kurie savo meistriškumą demonstravo Jurbarke vykusiame tarptautiniame vaikų dziudo turnyre.

Nojus Kungys ir Mantas Sungaila užėmė antrąsias vietas, o Pijus Jogminas ir Matas Gerulskis pelnė bronzos medalius.

Puikiai kovojo ir Giedrius Eidukis su Nedu Jurkevičiumi, tačiau jie liko per žingsnį nuo apdovanojimų.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Vyresnieji dziudoistai išbandė savo jėgas Latvijos jaunimo (U-21) atvirajame dziudo čempionate, kuris vyko Rygoje.

Dalyvavo 6 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.

Geriausiai sekėsi Edvardui Sagalec, iškovojusiam čempionato bronzą. Edvardas laimėjo 4 kovas, tačiau kelią į finalą jam užkirto Europos čempionas A. Galaktionovas.

Edvardo brolis Ernestas liko penktas, o Justas Pauparis ir Dominykas Šatkus – septinti.

Vasario 17-18 dienomis Kaune vyks Lietuvos U-21 dziudo čempionatas. Jame dalyvaus ir šilutiškiai.