Dziudo: šilutiškiai – ant bangos

Publikuota: 2017 sausio 14 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošius su savo auklėtiniais, respublikinio čempionato prizininkais.R. Lukošius su savo auklėtiniais, respublikinio čempionato prizininkais.

Po du aukso ir sidabro medalius, viena penktoji vieta – tokį jaunųjų dziudoistų iš Šilutės sporto mokyklos (treneris Rimvydas Lukošius) pasiekimą Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo čempionate galima įvertinti vienu žodžiu – šaunuoliai.

Čempionatas vyko sausio 12-13 dienomis Kėdainių arenoje.

Pirmi ant tatamio ėmėsi jaunučiai. Šilutiškis Matas Gerulskis užėmė aukštą penktąją vietą.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Jaunių grupėje pasirodė keturi trenerio R. Lukošiaus auklėtiniai. Visi jie puikiai kovėsi ir pateko į finalus savo svorio kategorijose.

Ernestas Sagalec tapo čempionu svorio kategorijoje iki 60 kg. Rokas Šadzevičius (iki 66 kg) iškovojo antrąją vietą. Kiti du šilutiškiai – Edvardas Sagalec ir Dominykas Šatkus (iki 73 kg) dėl čempiono titulo kovojo tarpusavyje. Stipresnis ir vėl buvo E. Sagalec.