Dziudo: apdovanojimų – it iš gausybės rago

Publikuota: 2016 spalio 24 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Savaitgalį vykusiuose dziudo imtynių turnyruose Šilutės klubo „Kumikata“ auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 4 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Šeštadienį mažieji dziudoistai dalyvavo tarptautiniame turnyre Palangoje, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi daugiau kaip 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos.

Geriausiai sekėsi Pijui Jogminui ir Nojui Kungiui, kurie tapo čempionais savo svorio kategorijose.

Aras Plikšnys ir Mantas Sungaila iškovojo sidabro medalius, o Matas Gerulskis ir Aistė Girdvainytė (mergaičių grupėje) pelnė turnyro brozną.

Vos vieno žingsnio iki medalių pritrūko Mažvydui Žemaitaičiui, Arnui Nausėdai ir Uosiui Knapkiui – visi trys užėmė penktąsias vietas.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Sekmadienį Šakiuose vyko U-18 tarptautinis dziudo turnyras. Jame dalyvavo penki  R. Lukošiaus auklėtiniai (nuotraukoje). Visi jie iškovojo prizines vietas: Edvardas Sagalec ir Rokas Šadzevičius tapo turnyro čempionais, o Ernestas Sagalec, Dominykas Šatkus ir Pijus Strukčinskas iškovojo sidabro medalius.