Boksas: Vytautas Balsys tapo brolių Kličko turnyro prizininku

Publikuota: 2016 rugsėjo 21 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Alfredo Pliadžio, 15min.lt, nuotr.Alfredo Pliadžio, 15min.lt, nuotr.

Šilutiškis boksininkas Vytautas Balsys brolių Kličko jaunimo turnyre Ukrainoje iškovojo trečiąją vietą, praneša Lietuvos bokso federacija.

Ukrainoje jau 18-ą kartą surengtas tradicinis daugkartinių pasaulio profesionalų bokso čempionų brolių Vitalijaus ir Vladimiro Kličko jaunimo turnyras. Berdičevo mieste šiais metais kovojo net 131 boksininkas iš 14 šalių – Lietuvos, Ukrainos, Alžyro, Azerbaidžano, Armėnijos, Baltarusijos, Gruzijos, Izraelio, Irano, Kazachstano, Kirgizijos, Moldovos, Suomijos ir Dagestano respublikos (Rusija).

Trenerio Gyčio Vaitkaus treniruojamos Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje kovojo penki boksininkai.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Antrus metus iš eilės medalį Kličko turnyre iškovojo šilutiškis Vytautas Balsys. Svorio kategorijoje iki 75 kg Lietuvos boksininkas pirmoje kovoje taškais 2:1 įveikė ukrainietį Jevgenijų Pavlovskį, o ketvirtfinalyje 3:0 pranoko Azerbaidžano atstovą Gadžį Dilbazovą. Praėjusių metų turnyro vicečempionas pusfinalyje taškais 0:3 turėjo pripažinti ukrainiečio Ivano Papakino pranašumą ir šįkart tenkinosi bronzos apdovanojimu.

V. Balsys šiais metais taip pat tapo Europos jaunimo vicečempionu ir laimėjo Vilniuje vykusį tarptautinį Dano Pozniako vardo turnyrą.