Moksleivių dziudo: Kaune sėkmė šypsojosi ne visiems

Publikuota: 2015 spalio 05 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Kaune medalius iškovojo tik broliai Sagalec. (R. Lukošiaus nuotr.)Kaune medalius iškovojo tik broliai Sagalec. (R. Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį Kaune vykusiose Lietuvos jaunių žaidynių finalinėse varžybose iš visų Šilutės sporto mokyklai atstovavusių jaunųjų dziudoistų (treneris Rimvydas Lukošius) sėkmė lydėjo tik brolius Ernestą ir Edvardą Sagalec.

Ernestas svorio kategorijoje iki 60 kg įveikė visus savo varžovus ir tapo žaidynių čempionu. Edvardas (svorio kategorija iki 66 kg), finalinės dvikovos pratesime pralaimėjęs kauniečiui A. Dunauskui, užėmė antrąją vietą.

Kitiems šilutiškiams sekėsi gerokai prasčiau.