Moksleivių dziudo: bronzinis savaitgalis

Publikuota: 2014 gruodžio 15 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

A. Statkus Kaune iškovojo bronzos medalį. (R. Lukošiaus nuotr.)A. Statkus Kaune iškovojo bronzos medalį. (R. Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį vykusiose dziudo imtynių varžybose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) garsino ne tik savo krašto, bet ir visos Lietuvos vardą.

Šeštadienį Kaune įvykusiame kalėdiniame dziudo imtynių turnyre, kuriame ėmėsi gimę 2002 metais ir jaunesni sportininkai, šilutiškis Aleksas Statkus svorio grupėje iki 60 kg iškovojo trečiąją vietą, o Uosis Knapkis (iki 42 kg) liko penktas.

Lietuvos rinktinė, kurios sudėtyje buvo net trys šilutiškiai, Latvijoje užėmė trečiąją vietą.

Trys šilutiškiai – Ernestas Sagalec (iki 55 kg), Edvardas Sagalec (iki 60 kg) ir Justas Pauparis (iki 66 kg) sekmadienį gynė Lietuvos garbę tarptautinėse U-16 komandinėse varžybose Jurmaloje (Latvija), kuriose, be lietuvių, dar dalyvavo dvi latvių komandos ir po vieną komandą iš Estijos bei Baltarusijos.

Lietuvos rinktinė iškovojo trečiąją vietą.

Ateinantį savaitgalį šilutiškiai dziudoistai dalyvaus kalėdiniame turnyre Plungėje.